28 Kasım 2021 Pazar
      Türkçe       English
Ana Sayfa Çözümler Projeler Hakkımızda Erişim
T.C. Dışişleri Bakanlığı Arşiv Otomasyon Projesi

Arşiv Otomasyon

gerçek dünya İçİn çözümler

CBS/Mobil

esnek ve güçlü CMS paketİ

BelgeArşiv

Türkİyenİn en kapsamlı e-Devlet çözümü.

DışNet

    
 Projelerimiz
Teknoloji, doğru ekip ve doğru imkan birleştiğinde firmaların hızla yükselebileceği bir alandır.
DİĞER PROJELERİMİZ
JeoIT   Geliştirme Adımları

İhtiyaç Tespiti

Tasarım ve Prototipler

Uygulama, Testler, Eğitim
Yoğunlukla proje başında tamamlanan detaylı ihtiyaç tesbitinin proje boyunca devam eden bir süreç olduğu yaklaşımını koruyoruz. Bu nedenle çalıştığımız kurumlarda tam zamanlı bir analist bulundurmak her zaman için kullanıcı ile teknik ekip arasında bir köprü olması anlamına gelmektedir. Detaylı tasarımlar ve prototip uygulamalar Türkiye'de maalesef göz ardı edilen bir adımdır. Şirket olarak inancımız bu sürecin dikkatle tamamlanmasının başarılı sonuçlar doğurduğu yönündedir. Uygulama, kurulum, test ve eğitim süreçleri boyunca JeoIT proje ekibi kurumunuzla yakından çalışmaya devam edecektir. Bizim için başarılı bir uygulamadan ve bununla güçlenen bir kurumdan daha etkili bir tanıtım yöntemi yoktur.
Tarihçemiz
  • Teknoloji, doğru ekip ve doğru imkan birleştiğinde firmaların hızla yükselebileceği bir alandır.
    2008'de kurulan JeoIT bunun bir kanıtı olarak günümüzde faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir. Kısa bir süre içinde JeoIT Dışişleri Bakanlığı için Orta Doğunun en kapsamlı e-Devlet uygulamalarından birini tamamlamış, dört ayrı ülkenin bakanlığında kullanılan bir belge yönetim sistemi geliştirmiş ve CBS, Mobil ve Internet teknolojilerinin güçlü bir birleşimi ile Suudi Arabistan Tarım bakanlığına üst düzey bir e-Tarım sistemini teslim etmiştir.
  • Vizyonumuz
    Yazılım, Internet, Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Mobil Teknolojiler sıkça duyduğumuz, günümüzde önem kazanmış ancak kısa geçmişleri olan dallardır. Bu sebepten dolayı birçok yazılım tabanlı proje hedeflenen süreleri aşmak, beklentilerin altında performansa sahip olmak veya değişikliklere izin vermemek benzeri sorunları yaşar. Bu riskleri en aza indirmek için iyi bir ekip, düzgün iş geliştirme prensipleri ve kestirme çözümlere gitmeden, doğru adımları takip etmek gerekmektedir. JeoIT'nin hedefi bu prensipler ışığında proje geliştirmeye devam etmek ve bunun uzun aşamada faydasını Türkiye bilişim sektöründe kanıtlamaktır.
  • Bizi Farklı Kılanlar
    Bilişim alanında en önemli altyapı malzemesi teknik ekiptir. JeoIT'nin çekirdek ekibi ODTÜ veya Amerika'da yüksek lisans üzerine ortalama 10 senelik tecrübe ile JeoIT'nin teknik altyapısını güçlü tutmaktadır. Şirket bünyesinde yerleşmiş olan doğru yazılım prensipleri bu birikim ve enerjinin doğru sonuçlara yönelmesini sağlamaktadır.
    


BİLKENT ÜNİVERSİTESİ CYBERPARK
Cyberplaza A Blok 4. Kat No:402A Bilkent Çankaya / Ankara 06800

Bize ulaşın:
+90 312 4848739

info@jeoit.com
JEOIT LTD. © 2016